Безпечна їжа: як створити умови для її виготовлення?

Що таке система НАССР і на яких принципах вона заснована? Як виглядають ДСТУ? Де та за допомогою яких приладів повіряють засоби вимірювальної техніки?

На ці та чимало інших запитань одержали відповіді студенти Чернігівського національного технологічного університету, відвідавши державне підприємство «Чернігівстандартметрологія» – повідомив його директор Валентин Бакуменко.

«Студенти навчаються за спеціальністю «Харчові технології». Тому цікавилися процесом впровадження систем управління безпечністю харчової продукції,» – зазначив він.

Крім того, молодь щодня купує та готує їжу, є користувачами засобів вимірювальної техніки. Студенти поставили чимало питань щодо випробувань харчової продукції та продовольчої сировини у відповідній лабораторії підприємства.

Фахівці ДП «Чернігівстандартметрологія» розповіли, яким чином повіряються лічильники тепла, як захистити себе від обважування, як проходить добровільна сертифікація продукції.

«Співпраця з навчальними закладами міста триває вже багато років. Студенти приходять на екскурсії та практику, одержуючи знання не тільки з книжок», – наголосив Валентин Бакуменко.