НАУКОВО-ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ПРОДОВОЛЬЧОЇ СИРОВИНИ

Науково-випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини атестована на технічну компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 в Національному агентстві з акредитації України – НААУ*. Атестат про акредитацію зареєстрований у Реєстрі за № 2Н462, дійсний до 16 грудня 2023 року. *НААУ є асоційованим членом та підписантом двосторонньої Угоди з Європейською кооперацією з акредитації (ЕА) у сферах: «Сертифікація персоналу», «Випробувальні лабораторії», «Калібрувальні лабораторії» та «Сертифікація систем менеджменту». НААУ є афілійованим членом Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій (ILAC).

Науково-випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини є структурним підрозділом Державного підприємства «Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Чернігівстандартметрологія»), акредитована на технічну компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 в Національному агентстві з акредитації України – НААУ.

Атестат про акредитацію зареєстрований у Реєстрі за № 2Н462, дійсний до 16 грудня 2023 року.

Випробувальна лабораторія оснащена сучасним випробувальним обладнанням і забезпечена висококваліфікованими кадрами.

Про високий професійний рівень працівників свідчить регулярна участь у програмі міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань «ПРОФ-ТЕСТ» (проводиться в Україні з 1998 року) з метою контролю якості та правильності виконання випробувань, в яких постійно бере участь наша науково-випробувальна лабораторія, а також є учасником міжнародних раундів.

Сфера акредитації лабораторії

Послуги з організації виробничих лабораторій, навчання та стажування фахівців харчових лабораторій

Робота обласної дегустаційної комісії

Семінари з підготовки лабораторій до атестації

Випробування зерна

Шановні замовники! Для Вашої зручності розміщуємо форми документів, необхідних для проведення випробувань у лабораторії:

АКТ ВІДБОРУ ЗРАЗКІВ

ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ

Начальник лабораторії

Наталія КОНОВЕЦЬ

Тел./факс (0462) 69-16-63

e-mail: troino@cherncsm.com.ua