Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2016 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Публічна інформація

Остання новина

До уваги фахівців медичних закладів!

28 вересня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні ДП «Чернігівстандартметрологія» відбу

Останнє фото


Останнє питанняНовини

pic

До уваги фахівців медичних закладів!

28 вересня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні ДП «Чернігівстандартметрологія» відбудеться семінар на тему «Діяльність лабораторій в сучасних умовах».

2017-09-22

pic

Привітання з нагоди Дня міста

Шановні чернігівці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста! У цей день кожен із нас почуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує всіх, кому дорогий наш Чернігів.

2017-09-21

pic

І «всьому голова» може бути небезпечним…

Важко уявити собі життя без хліба. Без нього, як каже прадавня приказка, і обіду нема, і весна не красна. Але навіть звичайний батон може чаїти в собі небезпеку, якщо він спечений із «неправильного» борошна та перебуває у неналежних умовах.

2017-09-18

pic

Чи безпечно купувати молоко "з рук"?

Чи безпечно споживати молоко, куплене "з рук" у місцях стихійної торгівлі Чернігова? Чи відповідає воно вимогам нормативних документів за вмістом бактерій та шкідливих речовин?

2017-08-15

pic

До уваги експортерів зерна!

Науково-випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» проводить випробування зерна за сталою ціною, незалежно від об’ємів партії продукції, та видає (за вимогою Замовника) експертний висновок на продукцію.

2017-08-07

pic

Обов’язковим стане дотримання принципів ХАССП (відео)

Угода про асоціацію з ЄС дає можливість українським виробникам стати частиною європейської бізнес-спільноти. Обов’язковим для харчової промисловості в такому разі є запровадження системи аналізів небезпечних чинників і контролю у критичних точках — НАССР (ХАССП).

2017-07-31

pic

Сьогодення вимагає НАССР!

Система управління безпечністю харчової продукції – НАССР – з’явилась іще у 70-і роки минулого століття, коли у США виникла потреба створити їжу для космонавтів і унеможливити отруєння. За минулі десятиліття система стала неодмінною частиною роботи практично всіх підприємств харчової галузі в розвинених країнах.

2017-07-28

pic

Чи зміняться в Україні гігієнічні вимоги при виробництві та обігу харчових продуктів?

Мінагрополітики та продовольства опублікувало Проект наказу «Про затвердження Спеціальних гігієнічних вимог при виробництві та обігу харчових продуктів тваринного походження».

2017-07-20

pic

Перевірки підприємств-харчовиків будуть проходити без попередження

Президент України підписав Закон «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров"я та благополуччя тварин».

2017-07-11

pic

Уряд затвердив новий Технічний регламент ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів

Про це повідомив Урядовий портал. Постанова забезпечує адаптацію національного законодавства до європейського та усуває технічні бар"єри у торгівлі, що спростить доступ вітчизняних ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів на ринок ЄС.

2017-07-05

pic

Вітаю з Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону у 1996 році ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

2017-06-27

pic

Новини нормативної документації

Повідомляє Українське агентство зі стандартизації

2017-06-19

pic

Уряд скасував державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 7 червня 2017 року, якою скасовано державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках.

2017-06-12

pic

Калібрування устатковання – в лабораторії ДП «Чернігівстандартметрологія»

До уваги керівників лабораторій підприємств, випробувальних та калібрувальних лабораторій! ДП «Чернігівстандартметрологія» надає послуги з калібрування устатковання.

2017-06-08

pic

Повідомлення про розроблення перших редакцій проектів Національних стандартів України

Українське агентство зі стандартизації повідомляє про розроблення перших редакцій проектів Національних стандартів України:

2017-06-06

pic

До уваги керівництва Держспоживслужби та харчових підприємств Чернігівщини!

18 травня 2017 року Президент України підписав Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

2017-05-26

pic

Щодо скасування національних нормативних документів

Із 17 липня поточного року в Україні скасовується низка національних нормативних документів - повідомляє Українське агентство із стандартизації.

2017-05-23

pic

Вітаємо з Всесвітнім днем метрології!

Шановні колеги! Прийміть наші щирі вітання з професійним святом – Всесвітнім днем метрології! Без вашої роботи неможливо уявити жодну сферу господарської діяльності. Метрологія – запорука точності у науці і промисловості, медицині та побуті.

2017-05-19

pic

Договори про надання метрологічних послуг ДП «Чернігівстандартметрологія»

Державне підприємство «Чернігівстандартметрологія» пропонує до застосування договори приєднання.

2017-05-16

pic

Інформує Національний орган стандартизації

Відповідно до Закону України «Про стандартизацію» від 05.06.2014 № 1315-VII та на виконання Програми робіт з національної стандартизації на 2017 рік Національний орган стандартизації видав Накази щодо прийняття та скасування чинності нормативних документів.

2017-05-15