Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2018 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Публічна інформація

Остання новина

Про ухвалення національних нормативних документів

З нового, 2019, року наберуть чинність національні нормативні документи (ДСТУ) на бі

Останнє фото


Останнє питання

Світлана

добрий день.Чи проводите ви повірку теплового лічильника і скільки це коштує?Новини

pic

Про ухвалення національних нормативних документів

З нового, 2019, року наберуть чинність національні нормативні документи (ДСТУ) на бісквіти, вафлі та мармелад. Відповідний наказ за номером 40 від 12 лютого 2018 року опублікував Національний орган стандартизації.

2018-02-20

pic

Про відновлення дії в Україні міждержавних нормативних документів

З 15 лютого 2018 року до 01 січня 2019 року в Україні відновлена дія низки міждержавних нормативних документів, скасованих раніше.

2018-02-19

pic

Чим цікавляться майбутні підприємці?

Як вибрати якісні молокопродукти, м’ясо та алкоголь? Як повіряють лічильники тепла у багатоквартирних будинках? Що дає підприємству впровадження системи управління і добровільна сертифікація продукції? На ці та чимало інших різноманітних питань одержали відповідь студенти Чернігівського національного технологічного університету, відвідавши ДП «Чернігівстандартметрологія».

2018-02-16

pic

До уваги виноробів

З 2 лютого 2018 року до 1 січня 2019 року відновлено дію низки стандартів щодо шампанського, вин та виноматеріалів. Про це йдеться у наказі Українського агентства зі стандартизації.

2018-02-12

pic

Вибираємо якісне. Як відрізнити натуральне вершкове масло?

Вершкове масло – смачний та корисний продукт. Воно містить вітаміни А, В, С, D та Е, які роблять шкіру пружною, зміцюють м’язи і скелет. Звісно, такий позитивний ефект має тільки справжнє, якісне масло. І хоча на полицях супермаркетів ми бачимо десятки найменувань цього продукту, вибрати натуральний буває важко. Як це зробити – радить начальник науково-виробничої лабораторії харчової продукції та продовольчої сировини ДП «Чернігівстандартметрологія» Наталія Коновець.

2018-02-06

pic

Про безпечність та гігієну кормів

Президент підписав Закон «Про безпечність та гігієну кормів» від 21.12.2017 № 2264-VIII. Закон, який визначає правові та організаційні засади виробництва, обігу, маркування та представлення кормів, регулювання відносин між органами виконавчої влади та операторами ринку кормів, набере чинності через два роки з дня його опублікування.

2018-01-31

pic

Сир чи «cирний продукт»? Як відрізнити смакоту від підробки

Давно минули ті часи, коли асортимент сирів вичерпувався двома-трьома найменуваннями. Сьогоднішні вітрини супермаркетів рясніють десятками видів молокопродуктів. Відрізняються вони і за смаком, і за характеристиками.

2018-01-25

pic

Добровільна сертифікація – для підприємств і споживачів

ДП «Чернігівстандартметрологія» створило Добровільну Систему Сертифікації (наказ № 361 від 29.12.2017). Вона увібрала в себе досвід, набутий державною системою сертифікації, та базується на її основних принципах і підходах до оцінки відповідності продукції і послуг.

2018-01-24

pic

Стандарти на какао та глазурі. Термін скасування перенесено

Термін скасування чинності низки національних нормативних документів перенесено з 01 січня 2018 року на 01 липня 2019 року.

2018-01-17

pic

Повірка лічильників води – хто її проводить?

Лічильники – прилад, що рахує об’єм води, який використав споживач та за який він повинен платити. Саме тому важливо бути впевненим у точності показань водоміра. За Законом «Про метрологію та метрологічну діяльність», всі лічильники мають проходити повірку. Як вона відбувається? І хто виконує таку необхідну процедуру?

2018-01-05

pic

Технічний нагляд – пройдено!

Калібрувальна лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» успішно пройшла технічний нагляд.

2018-01-03

pic

З Новим роком та Різдвом!

Шановні колеги, партнери! Прийміть сердечні вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

2017-12-29

pic

Шампанське буває різне: солодке і сухе, якісне й не дуже…

Новий рік – свято, яке ми не уявляємо без келиха шампанського. Які б кризи не вирували навколо, символ чарівної ночі лишається незмінним.

2017-12-26

pic

З початку 2018 року в Україні почнуть діяти вимоги ЄС до продукції з какао і шоколаду

Уже з 1 січня набере чинності Наказ Мінагрополітики № 157, що вводить у дію обов’язкові для всіх виробників вимоги до продуктів з шоколаду та какао. Вони надають споживачам вищий рівень поінформованості та впевненості у високій якості продукту, який вони купують – підкреслює прес-служба відомства.

2017-12-21

pic

Оновлено міжнародний стандарт ISO/IEC 17025:2017

Найпопулярніший в світі міжнародний стандарт, який регламентує компетенції випробувальних та калібрувальних лабораторій, був оновлений з урахуванням останніх змін в умовах і практиці роботи таких лабораторій. Нова редакція документа опублікована завдяки тісній співпраці Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) і Міжнародної електротехнічної комісії (IEC).

2017-12-15

pic

Вироби для дітей – за європейськими стандартами!

Низка національних нормативних документів, гармонізованих з міжнародними та європейськими, прийнята та набуде чинності з початку 2019 року. Про це йдеться у наказі Національного органу стандартизації України.

2017-12-14

pic

Чи обов’язкова система НАССР у закладах громадського харчування?

Уже з 20 вересня поточного року в Україні набули чинності норми закону, що зобов’язують потужності, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є неперероблені інгредієнти тваринного походження (крім малих потужностей), впровадити систему НАССР. Які саме заклади громадського харчування підпадають під дію цих норм?

2017-12-12

pic

А ви вже перевірили свої шухляди?

Наближається новий рік – саме час провести генеральне прибирання і ревізію кухонних шухляд.

2017-12-04

pic

Червоне – то любов… Як вибрати якісну ікру

Червона ікра давно і міцно обіймає своє місце на святковому столі. Вона і прикраса, і смачна закуска в бутербродах, і частина вишуканих салатів. Коштує делікатес недешево. Тож як вибрати насправді якісну і смачну ікру, що не розчарує господарів та гостей?

2017-11-27

pic

До уваги харчових підприємств Чернігівщини

Науково-випробувальна лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» допоможе налагодити роботу по випуску харчової продукції високої якості, безпечної для споживачів.

2017-11-22