Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2016 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Публічна інформація

Остання новина

До уваги харчових підприємств Чернігівщини

Науково-випробувальна лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» допоможе нал

Останнє фото


Останнє питанняНовини

pic

До уваги харчових підприємств Чернігівщини

Науково-випробувальна лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» допоможе налагодити роботу по випуску харчової продукції високої якості, безпечної для споживачів.

2017-11-22

pic

Системи протидимного захисту: коли набере чинності новий стандарт?

Своїм Наказом Національний орган стандартизації переніс термін надання чинності ДСТУ EN 12101-3:2017 (EN 12101-3:2015, IDT) «Системи протидимного захисту. Частина 3. Вентилятори димовидалення» з 01 жовтня 2017 року на 01 жовтня 2018 року.

2017-11-22

pic

Новини нормативно-правової документації

Термін скасування чинності в Україні низки міждержавних нормативних документів переноситься на 2019 рік. Про це йдеться у наказах Національного органу стандартизації.

2017-11-14

pic

Сало їв би, в салі спав би…

Яка ж українська національна кухня без сала? Свіжого і смаженого, солоного, копченого… Скільки треба вживати сала, аби максимально відчути його користь? І як вибрати насправді свіжий і смачний продукт?

2017-11-03

pic

Мінеральна вода – як вибрати найкращу?

Мінералка – бажаний гість на столі у будь-яку пору року. Влітку вона освіжає, восени та взимку допомагає зміцнити імунітет і перебороти підступні віруси. Як не помилитися, вибираючи мінеральну воду, розповіла начальник науково-виробничої лабораторії з випробування харчової продукції та продовольчої сировини ДП "Чернігівстандартметрологія" Наталія КОНОВЕЦЬ.

2017-10-27

pic

Експорт товарів України за вісім місяців 2017 року збільшився на 21,1 %

За підсумками 8 місяців 2017 року експорт товарів склав $27,5 млрд, тобто збільшився на $4,8 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

2017-10-25

pic

Сфера акредитації розширюється

Орган з оцінки відповідності ДП «Чернігівстандартметрологія» розширив сферу своєї акредитації щодо технічних регламентів неавтоматичних зважувальних приладів та законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

2017-10-19

pic

Щодо діяльності лабораторій в умовах нового законодавства в галузі метрології

Державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" проводить роботи з добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями та визнання вимірювальних можливостей метрологічних служб.

2017-10-18

pic

Нагородження працівників ДП «Чернігівстандартметрологія»

З нагоди професійного свята – Дня працівників стандартизації і метрології – фахівці ДП «Чернігівстандартметрологія» одержали нагороди.

2017-10-10

pic

Вітання з Днем працівників стандартизації і метрології

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів!

2017-10-10

pic

Законодавство змінюється, вимоги до вимірювань - зростають

Практичні аспекти виконання Закону «Про метрологію та метрологічну діяльність» обговорювали під час семінару «Діяльність лабораторій в сучасних умовах», який відбувся у приміщенні державного підприємства «ДП «Чернігівстандартметрологія» 28 вересня.

2017-09-29

pic

Як зробити вимірювання у медичних закладах ще точнішими?

Понад 70 фахівців медичних закладів області беруть участь у семінарі, який щойно розпочався у приміщенні державного підприємства «Чернігівстандартметрологія».

2017-09-28

pic

Новини нормативно-правової бази

Національний орган сертифікації своїм Наказом прийняв низку національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими, методом перекладу з наданням чинності з 1 січня 2019 року.

2017-09-26

pic

До уваги фахівців медичних закладів!

28 вересня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні ДП «Чернігівстандартметрологія» відбудеться семінар на тему «Діяльність лабораторій в сучасних умовах».

2017-09-22

pic

Привітання з нагоди Дня міста

Шановні чернігівці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста! У цей день кожен із нас почуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує всіх, кому дорогий наш Чернігів.

2017-09-21

pic

І «всьому голова» може бути небезпечним…

Важко уявити собі життя без хліба. Без нього, як каже прадавня приказка, і обіду нема, і весна не красна. Але навіть звичайний батон може чаїти в собі небезпеку, якщо він спечений із «неправильного» борошна та перебуває у неналежних умовах.

2017-09-18

pic

Чи безпечно купувати молоко "з рук"?

Чи безпечно споживати молоко, куплене "з рук" у місцях стихійної торгівлі Чернігова? Чи відповідає воно вимогам нормативних документів за вмістом бактерій та шкідливих речовин?

2017-08-15

pic

До уваги експортерів зерна!

Науково-випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» проводить випробування зерна за сталою ціною, незалежно від об’ємів партії продукції, та видає (за вимогою Замовника) експертний висновок на продукцію.

2017-08-07

pic

Обов’язковим стане дотримання принципів ХАССП (відео)

Угода про асоціацію з ЄС дає можливість українським виробникам стати частиною європейської бізнес-спільноти. Обов’язковим для харчової промисловості в такому разі є запровадження системи аналізів небезпечних чинників і контролю у критичних точках — НАССР (ХАССП).

2017-07-31

pic

Сьогодення вимагає НАССР!

Система управління безпечністю харчової продукції – НАССР – з’явилась іще у 70-і роки минулого століття, коли у США виникла потреба створити їжу для космонавтів і унеможливити отруєння. За минулі десятиліття система стала неодмінною частиною роботи практично всіх підприємств харчової галузі в розвинених країнах.

2017-07-28