Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Випробувальна лабораторія промислової продукції
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2019 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Випробувальна лабораторія промислової продукції

Остання новина

Мінус технічний регламент. Плюс відповідний закон.

Із 6 серпня поточного року втратить чинність Технічний Регламент щодо правил марк

Останнє фото


Останнє питання

Альона

Доброго дня. У вас можна дізнатися чи підлягають швейні машинки з електронним дви


Сертифікація систем управління якістю (ISO 9001), систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), управління безпекою та гігієною праці
ДП “Чернігівстандартметрологія” здійснює сертифікацію систем управління якістю (ISO 9001) та систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)
Вибір Україною європейського шляху розвитку передбачає прийняття нових зобов’язань із гарантування та забезпечення якості та безпечності харчових продуктів.

Громадяни України стали пред"являти більш високі вимоги до якості та безпечності продуктів харчування.

Вони прагнуть не тільки добре та якісно харчуватися, але й бути впевненими в цілковитій безпеці споживаної їжі.

Адже останнім часом при виробництві харчових продуктів широко використовують технології, які забезпечують властивості продукту та тривалі терміни зберігання за рахунок використання нового обладнання й комплексу різних харчових добавок: консервантів, стабілізаторів, ароматизаторів, барвників, модифікованих продуктів тощо.

Стандарти серії ISO 9000 найбільш застосовані в світі, бо містять вимоги до системи управління якістю, а шляхи виконання цих вимог визначає підприємство.

Дотримуючись міжнародних вимог в галузі безпечності харчових продуктів, вітчизняні підприємства харчової промисловості впроваджують системи управління безпечністю продуктів харчування – Hazard Analysis and Critical Control Points (системи НАССР).

Ці системи забезпечують контроль на всіх етапах харчового ланцюга, у будь-якій точці процесу виробництва, зберігання та реалізації продукції, де можуть виникнути небезпечні ситуації.

Таким чином, система НАССР є для споживачів надійною гарантією того, що на підприємстві створені всі умови випуску безпечної продукції.

Орган із сертифікації ДП «Чернігівстандартметрологія» має великий досвід сертифікації систем управління якістю та систем управління безпечністю харчових продуктів на підприємствах Чернігівської області, України і за кордоном.

Фахівці чернігівських підприємств, на яких сертифіковані системи ISO 9001 та НАССР, розробили дієві та ефективні заходи з якості та безпеки продуктів на високому професійному рівні.

Технологи, лаборанти, менеджери пройшли навчання та одержали консультації щодо систем управління у ДП «Чернігівстандартметрологія».

Спільно були розглянуті та проаналізовані вимоги європейських директив і регламентів, складені заходи щодо поліпшення санітарного стану підприємства та його приведенню у відповідність із чинними санітарними нормами та правилами, систематизований технологічний процес.
Результатом робіт став вивірений підхід підприємств до забезпечення якості та безпеки – чітка й злагоджена система моніторингу процесів, продукції, критичних точок контролю по всьому харчовому ланцюгу.

Усі розроблені системи успішно пройшли процедуру підтвердження відповідності, підприємствами отримані сертифікати на системи ISO 9001 та НАССР.

Сподіваємося, що підприємств, які застосовують на практиці системи управління якістю принципи НАССР, з кожним днем у регіоні буде більше.

З метою полегшення проведення робіт з розроблення та впровадження систем управління ДП «Чернігівстандартметрологія» надає наступні послуги:

• сертифікація систем управління на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001, ISO 22000, OHSAS 18001;
• навчання та тренінг
- для керівників підприємств і головних фахівців;
- для персоналу підприємств
(можливе проведення навчання безпосередньо на підприємстві).

ДП «Чернігівстандартметрологія»
вул. П’ятницька, 110-А, м. Чернігів, 14005,
тел./факс 8-04622-56804,
е-mail: qms@cherncsm.com.ua