Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Випробувальна лабораторія промислової продукції
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2019 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Випробувальна лабораторія промислової продукції

Остання новина

Увага! Новий стандарт на системи управління безпечністю харчових продуктів

Із 1 грудня поточного року в Україні набеÑ

Останнє фото


Останнє питання

Юрій

Свідоцтво â„–2324 від 06.09.2019 про повірку тепловÐ


Системи менеджменту
Стандарти серії ISO 9000 найбільш застосовані в світі, бо містять вимоги до системи управління якістю, а шляхи виконання цих вимог визначає підприємство. Орган із сертифікації ДП «Чернігівстандартметрологія» має великий досвід сертифікації систем управління на підприємствах Чернігівської області, України і за кордоном.
Що таке система управління якістю за ДСТУ ISO 9001:2015
«Системи управління якістю. Вимоги»?

ISO 9001 входить в серію стандартів ISO 9000 - це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості.
ISO (International Organization for Standardization) - Міжнародна організація по стандартизації.
Україна входить в цю федерацію.
Національний стандарт, що відповідає ISO 9001, - ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги».

Стандарти ISO 9001 прийняті більш ніж 190 країнами світу!
Особливість стандартів ISO серії 9000 в тому, що вони можуть бути застосовані будь-якими підприємствами і організаціями, незалежно від їх розміру, форми власності та сфери діяльності.

Без сучасних систем управління якістю підприємство не може вийти на міжнародний ринок.
Все частіше не тільки зарубіжні компанії, але і вітчизняні починають будь-які переговори з українськими партнерами тільки при наявності у них сертифіката відповідності міжнародному стандарту ISO 9001.

Система управління якістю забезпечує впевненість замовників та споживачів в якості одержуваної продукції, а також поліпшує діяльність підприємства. Саме тому останнім часом наявність сертифікованої системи управління якістю є основною умовою участі у більшості тендерів і конкурсів.

ISO 9001 - це не тільки настанови з управління якістю підприємства, а й потужний маркетинговий інструмент.
З практики видно, що ціни на товари та послуги сертифікованих, відповідно до ISO 9001 компаній часто виправдано вище цін конкурентів більш як на 40%!
Це нагорода, яку отримує підприємство після вкладання коштів в побудову вичерпної системи менеджменту якості за стандартом ISO 9001.

СЕРТИФІКАТ ISO 9001 - офіційний документ, який підтверджує той факт, що підприємство дійсно працює відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001, а його система управління якістю відповідає всім необхідним вимогам.

Система управління якістю відповідно до ISO 9001 - схема проведення бізнес-процесів, яка забезпечує стабільну якість роботи підприємства і охоплює основні етапи його діяльності: критичний аналіз договорів, проектування, закупівлю сировини і комплектуючих, контроль якості готової продукції (послуг), навчання персоналу, обслуговування клієнтів, роботу з відгуками і рекламаціями і т.п.

Система управління якістю - пакет документів (методики, інструкції, плани тощо), які містять вимоги ISO 9001 та діючої НД, а також інструкції по оптимізації внутрішніх бізнес-процесів.

Переваги сертифікації ISO 9001:
- чіткий розподіл відповідальності та повноважень як у рамках всього підприємства, так і в кожному його структурному підрозділі зокрема;

- досягнення стабільних фінансових показників і підвищення ефективності виробництва. Система спрямована в цілому на попередження, а не коригування невідповідностей. Як наслідок - знижується рівень браку і витрати на його усунення;

- зміцнення ділової репутації, престижу і авторитету підприємства та підвищення рівня його конкурентоздатності в очах споживачів, замовників, інвесторів. Підвищується якість продукції та послуг, а значить, і задоволеність споживачів;

- можливість використання сертифікату в рекламних цілях, що, позначиться на розширенні клієнтської бази;

- співпраця з іноземними партнерами, оскільки наявність сертифіката ISO 9001 є в усьому світі стандартною діловою практикою при укладанні контрактів і угод.

Переваги від впровадження систем управління давно оцінили в розвинених країнах.
Вчені встановили пряму залежність між кількістю діючих систем управління в державі і її благополуччям.
Загалом можна сказати, що ISO 9001 - норма, яка стосується системи управління якістю. Норма була встановлення Міжнародною організацією стандартизації (International Standartisation Organization), яка є федерацією організацій членів інших держав ISO.
Запрошуємо до співпраці!

Зміни у законодавстві. Система НАССР стає обов’язковою

З 20 вересня 2015 року набув чинності новий харчовий Закон України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів". Цей закон ще називають євроінтеграційним, оскільки він побудований на принципах та вимогах до безпечності харчових продуктів, які діють в ЄС.
Головною відмінністю нової редакції Закону є:

- чітке закріплення відповідальності оператора ринку (виробника) в межах своєї діяльності за недотримання вимог законодавства про безпечність харчових продуктів, що тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від тридцяти до сімдесяти п’яти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від трьох до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат та зупинення роботи потужності;

- новий підхід до контролювання всього ланцюга виробництва харчового продукту, що дозволить виявити загрозу на ранньому етапі та запобігти виробництву небезпечного продукту та, відповідно, потраплянню його до споживача;

- закріплення на законодавчому рівні у формі вимоги обов’язкового запровадження системи управління безпечності харчових продуктів на принципах ХАССП (лат. НАССР), а саме: «розробляти, вводити в дію та застосовувати постійно діючі процедури, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), а також забезпечувати належну підготовку з питань застосування постійно діючих процедур, що базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, осіб, які є відповідальними за ці процедури, під час виробництва та обігу харчових продуктів» (ст. 20 Закону).

У зв’язку з вищевикладеним, ДП «Чернігівстандартметрологія» пропонує харчовим підприємствам:

- для підтвердження того, що НАССР впроваджена, провести роботи з сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

СЕРТИФІКАТ ISO 22000/НАССР - офіційний документ підтвердження безпеки продуктів, вироблених у харчовій галузі. Це, перш за все, «візитна картка компанії», яка гарантує системний аналіз небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).
Наявність сучасної системи управління безпечністю харчових продуктів допоможе підприємству вийти на міжнародний ринок. Все частіше не тільки зарубіжні компанії, але і вітчизняні починають будь-які переговори з українськими партнерами тільки за наявності у них сертифіката відповідності міжнародному стандарту ISO 22000/НАССР.

ДП "Чернігівстандартметрологія" - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступні ціни, конфіденційність договірних відношень та гнучка система оплати вартості послуг для найбільш повного задоволення вимог наших клієнтів.

Запрошуємо до обговорення пропозиції та погодження умов співпраці!


Інформація про діяльність органу з сертифікації систем менеджменту
Орган з сертифікації систем управління ДП «Чернігівстандартметрологія» пропонує послуги з незалежної оцінки та сертифікації систем управління на відповідність таким національним стандартам:

2016-01-15

Форми документів для проведення сертифікації
Зразки типових форм документів для проведення сертифікації систем менеджменту.

2014-09-28

"Скарги" та "апеляції"
Опис процедури розгляду «апеляції» в органі сертифікації систем управління (ОССУ)та опис процедури розгляду «скарги» в органі сертифікації систем управління(ОССУ)ДП «Чернігівстандартметрологія»

2010-11-22

Вакансії
ОССУ запрошує до співпраці технічних експертів та аудиторів з сертицікації систем менеджменту відповідних напрямків. Будемо вдячні за надіслані Вами резюме на електронну адресу:qms@cherncsm.com.ua чи 046@cherncsm.com.ua

2010-11-22

Семінари
Система екологічного керування є інструментом, який дає можливість організації:

2010-11-22

Корисна інформація
Вибір Україною європейського шляху розвитку передбачає прийняття нових зобов’язань із гарантування та забезпечення якості та безпечності харчових продуктів. Громадяни України стали пред"являти більш високі вимоги до якості та безпечності продуктів харчування.

2010-11-22

Системи управління безпекою та гігієною праці за OHSAS 18001
За даними Всеукраїнської організації охорони здоров’я, кожної хвилини у світі відбувається виробнича травма, що призводить до смерті працівника. Чому відбувається стільки трагедій? Зростають масштаби виробництва, технологічні можливості підприємств. Але разом із цим щороку збільшується кількість постраждалих, травмованих та загиблих

2010-11-22